Prodej domu u Czech village

s vlastním přístupem k moři a molem

Jedinečná příležitost ke koupi krásného domu v Karibiku v atraktivní lokalitě na ostrově Roatan. 

Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům 120 m2 na pozemku o rozloze 676 m2. Dům má velkou krytou terasu, obývací pokoj spojený s plně vybavenou kuchyní a 2 ložnice každá s vlastní koupelnou. NEPLATÍTE PROVIZI.

Celý dům je kompletně vybavený. Místnosti jsou zařízeny kvalitním nábytkem z masivního dřeva, v kuchyni se nachází velká lednice s mrazákem, americká velká mikrovlnná trouba a plynový sporák (butan). V domě je dále velkokapacitní automatická pračka a sušička, televize se satelitem, k domu je přiveden optický kabel pro možnost připojení TV a internetu. Všechny obytné místnosti jsou klimatizovány. Dům je hlídaný kamerovým systémem napojeným na bezpečnostní službu s nepřetržitým provozem.
Před vstupem do domu se nachází velká krytá terasa s posezením s výhledem na moře. Pod domem je vodojem o objemu 8 m3 a 2 čerpadla (darling), dům má k dispozici druhý gravitační nadzemní vodojem o objemu 1,1 m3.
Před domem je bazén velký 6x3 m, hluboký 1,20 až 1,70 m, s infinity přepadem, s pískovou filtrací a UV lampou, obklopený velkou dřevěnou opalovací terasou o rozloze 20 m2.
Okolí domu je vydlážděno nebo obloženo honduraským lomovým kamenem. Dům je obklopen vzrostlou zahradou s tropickými keři, kokosovými palmami a banánovníky. Pozemek je kompletně oplocen udržovaným plaňkovým plotem. 
Veřejná příjezdová cesta končí u pozemku, na němž je právě tato nemovitost. Příjezd je k zadní části domu, kde se nachází parkovací stání.
Dům má k dispozici vlastní přístavní molo dlouhé cca 15 m (možno prodlužovat), se soukromým přístupem po vlastním pozemku (35 m2), po betonových schodech vydlážděných honduraským pískovcem, v osobním vlastnictví majitele domu! Smluvně je možno používat i vedlejší sousední molo v hluboké vodě pro plachetnici! Ve střední Americe ani na Floridě nesmíte bez svolení majitele projít k moři přes jeho pozemek. Na ostrově se obvykle platí vysoké částky za místo u mola (15.000 USD + poplatky). Toto Vám odpadá. Naopak můžete za pronájem vydělávat.
K domu se může bez problému přistavět rozšíření o další byt!
K domu je nabízena možnost přikoupení přilehlého bungalovu Bluehouse s vodojemem pod ním a pozemku pro vybudování apartmánů. 
Ideový návrh je zpracován a dopracuje se dle potřeb majitele.

Dům má nádherný ničím nekrytý výhled na moře, vlastní bazén, vlastní přístup k moři s vlastním koupacím a přistávacím molem. 

Takových je zde minimum!

Na Roatanu je celoroční sezóna s teplotou vzduchu i vody 30°C.
Dům je umístěn na fantastickém pozemku v oblasti Jonesville Point (za tzv. Českou vesnicí) s nádherným výhledem 180° na Karibské moře, vesnici Jonesville, ostrůvek Jonesville Cay a na pevninu střední Ameriky. Jedná se o zabydlenou oblast, kde už před Vámi nikdo nemůže postavit velký dům, jak je zde někdy obvyklé! Navíc jsou zde příjemní a bezproblémoví sousedé. Blízko od domu je pobřežní restaurace a Jonesville Point marina.
Nemusíte zde platit žádné poplatky (fee) jako v jiných projektech či komunitách, kde jsou povinné měsíční poplatky 150 až 500 USD, které jsou neustále navyšovány. 
V okolí domu bydlí čeští a slovenští rezidenti.
Pokud nechcete ztratit několik let budováním domu a jeho okolí, je tato nabídka určena právě pro Vás. Není jednoduché zde dům nejenom postavit, ale i vybavit. Stavební povolení, úprava pozemku, inženýrské sítě, samotná stavba domu, vybavení nábytkem, úprava okolí a výsadba zahrady, oplocení, nátěry atd. Všechny tyto starosti Vám odpadnou. Tento dům je již hotový a zabydlený.
Dále je možnost zakoupení kajaku a nafukovacího člunu.

 

CENA NEMOVITOSTI na vyžádání

Můžete nás kontaktovat na emailu roatan@post.cz nebo telefonu (+420) 602 711 622
Prosím uveďte Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo, e-mail. Děkujeme.
 

Kontakt

Vlastimil (Patrick)

Jonesville Point Rd. směrovka TRICO bar-po 2km odbočit vlevo CZECH VILLAGE BRÁNA-gate no.2 na konci cesty-bílý plot před Jonesville Pt. Marina-TRICO Bar

Roatan-1:
+504-9761-1009
Roatan-2:
+504-3238-8146
Mobil CZ:
+420-602-711-622
WhatsApp:
+420-602-711-622
SKYPE: gast.group


www.ostrov-roatan.cz